Varmora Granito Pvt. Ltd. з моменту заснування поставила однією з основних цілей – стати світовим лідером в галузі виробництва кераміки. За два десятиріччя компанія стрімко зросла до загальнонаціонального конгломерату, що виробляє керамічну, порцелянову та склокерамічну плитку високої якості.

Коріння Varmora виходять із знаменитих міжнародних компаній, таких як Sacmi Italy і Itaca Spain. Те, що було закладено в 1994 році, як невеликий завод – на сьогоднішній день гігантське підприємство із сучасним італійським обладнанням, здатним забезпечити стабільну якість та широкий асортимент. На чолі з лідером паном Бхавешем Вармора, наш багатомільйонний бізнес має велику мережу з більш ніж 5000 торгових точок та понад 700 дилерів, а також близько 20 філій з більш ніж 1200 професіоналами по всій країні.

Завдяки широкому асортименту товарів, Varmora Group постійно додає нові точки на карті і розширює сім’ю Varmora по всій планеті. Останньою пропозицією від групи є меблі Varmora Plastech та сантехніка Varmora Sanitaryware й керамограніт Varmora Granito.
Varmora Plastech є провідним виробником та експортером фірмових пластикових меблів та товарів для дому. Сьогодні ми є успішним брендом в індустрії пластмас з нашим асортиментом інноваційних та привабливих продуктів, що включає столи, стільці, ящики, підноси для харчових продуктів.
З іншого боку, створена для надання розкішних й інноваційних санітарних рішень, Varmora Sanitaryware вже зайняла провідні позиції в своїй ніші. Це єдина в Індії компанія, яка виробляє повний асортимент моноблочних унітазів.
Varmora Granito на сьогоднішній день, завдяки професійному управлінню та інвестуванню – це десять сучасних фабрик з виробництва глазурованого керамограніту та керамічної плитки з об’ємом виробництва у 175 000 м2 на день! 

ПЕРЕВАГИ VARMORA

Varmora, одна з найбільших і диверсифікованих бізнес-груп в Індії, що займає лідируючі позиції в різних сферах бізнесу. Завдяки цілеспрямованим діям і суворим правилам якості, група швидко просувається вперед під керівництвом пана Бхавеша Вармора, який прийняв кермо влади від засновників, з місією впровадження інновацій, розширення й розвитку. Група за короткий час досягла безпрецедентних результатів за всіма напрямами діяльності – плитка, сантехніка, товари для дому, меблі, пряжа, кріплення та інформаційні технології.